Konferencia

V sobotu 27. januára sa v Tornali uskutočnila konferencia Slovenskej nohejbalovej asociácie. Tá je najvyšším orgánom tohto športového zväzu a koná sa podľa Stanov SNA každoročne (predchádzajúca  konferencia bola 4.2.2017 v Revúcej). Zúčastnilo sa jej 13 delegátov s hlasom rozhodujúcim a 5 hostí (z 10 klubov). Nezúčastnili sa len delegáti z Piešťan, Levoče, NK´99 Trebišov a ÚTM Trebišov. Viac ako päťhodinové rokovanie rozhodovalo o mnohých dôležitých otázkach týkajúcich sa činnosti SNA. Okrem iného boli schválené aj zmeny vo  vedení tejto organizácie.

Novopotvrdené orgány SNA:

Prezident SNA: Gabriel Viňanský (NK Zalužice).

Výkonný výbor SNA:  Marián Mihok (ŠK Humenné), Ján Kilík (NK Revúca), Ján Kristeľ (NK Dobrá Niva), Štefan Dunaj (NK Belá n/Cir.), Miroslav Kováč (NK Martin), Jozef Kostúrik (NK Ružomberok), Martina Klisenbauerová, Jakub Siládi, Branislav Belko (všetci Košice).

Kontrolná komisia: Jozef Hrubej (NK Tornaľa), Lukáš Gabák (ŠK Humenné), Jozef Panica (NK Sliač).

Program  konferencie:

1. Otvorenie, schválenie programu rokovania a rokovacieho poriadku
  2. Voľby mandátovej, volebnej a návrhovej komisie
  3. Správa o činnosti za uplynulé obdobie od konferencie v r.2017
  4. Správa mandátovej komisie
  5. Schválenie volebného poriadku (správa volebnej komisie)
  6. Správa o hospodárení
  7. Diskusia
  8. Prestávka
  9. Návrh na uznesenie (správa návrhovej komisie)
  10. Záver

SLOVENSKÁ  NOHEJBALOVÁ  ASOCIÁCIA