V sobotu 27. januára sa v Tornali uskutoční konferencia SNA.

Konferencia SNA – informácie:

Na základe Stanov SNA, ktoré boli schválené 23.4.2016 na mimoriadnej kon-ferencii v Košiciach a zaregistrované na Ministerstve vnútra SR 3.6.2016 sa uskutoční konferencia SNA ako najvyšší orgán nášho občianskeho združenia (čl. 6). Konferenciu zvolal výkonný výbor SNA.

Dátum: 27. január 2018

Miesto: Tornaľa (Reedukačné centrum, Mierová 137)

Pozvánka s príslušnými upresneniami, materiálmi, hosp. zabezpečením, návratkami a oznámením o počte delegátov za jednotlivé kluby je zaslaná:

a, členom výkonného výboru (M. Mihok, J. Kristeľ, M. Danko, J. Kilík, Š. Dunaj, M. Klisenbauerová, M. Černota, J. Siládi, B. Belko),

b, členom kontrolnej komisie (J. Hrubej, M. Židziková, L. Gabák),

c, sekretárovi (J. Reháček),

d, vedúcim klubov a ich „zástupcom“, ktorí rozhodujú o delegátoch za jednotlivé kluby

e, hosťom (všetkým členom reprezentačných výberov, ktorí reprezentovali SNA na posledných majstrovstvách sveta mužov, žien a juniorov (J. Brutovský, L. Stupák, J. Kilík ml., I. Hulín, S. Gálus, L. Gabák, M. Černota, B. Lehutová, L. Kováčová, Ľ. Smaržová, M. Židziková, K. Mochnacká, L. Sladká, B. Zubák, B. Belko, R. Samko, J. Gajdoš, J. Baka, M. Prachar)

Podmienky:

Právo hlasovať na konferencii má jeden delegát takého klubu SNA, ktorý mal najmenej štyroch aktívnych členov v kalendárnom roku, predchádzajúcom roku konania Konferencie. Právo hlasovať majú dvaja delegáti takého klubu SNA, ktorý mal najmenej dvadsať aktívnych členov v kalendárnom roku, predchádzajúcom roku konania Konferencie. Mená delegátov prosíme nahlásiť max. do 24.1.

Nominovať kandidátov pre prípadné voľby a aj kandidovať v prípadných voľbách môžu tí členovia, ktorí majú splnené povinnosti člena SNA na rok 2018 t. j. zaplatené členské na tento rok.

Toto oznámenie je dôležité z hľadiska organizácie príprav na konferenciu v kluboch pre vedúcich a členov klubov SNA.

Partner

Hosting a stránku, prevádzkuje, zabezpečuje www.oknet.sk

Kto je online

Práve tu je 108809 návštevníkov a žiadni členovia on-line