Club World Club - Vsetín , aktualizácia

Aktualizácia článku č.1 :

Výsledky z podujatia UNIF Club World Cup 2018 results.pdf

V českom Vsetíne sa 11.8. uskutočnil UNIF - Club World Club. Zúčastnilo sa ho 8 najlepších mužstiev z krajín UNIF - ČR, SR, Rumunska, Francúzska, Maďarska, Poľska, USA a Ukrajiny. Slovensko reprezentoval na podujatí víťaz SNL - NO KAC Košice. Ten počas celého dňa podával výborné výkony a postupne v základnej skupine zvíťazil nad maďarským Szegedom, ukrajinským Kyjevom aj rumunskou Salontou. V semifinále vyhral aj nad francúzskym Nantes a premožiteľa našiel až vo finále, keď podľahol domácemu tímu NK Climax Vsetín. Za domácich vynikajúco zahrali slovenskí reprezentanti L. Stupák a J. Brutovský (na lavičke bol pripravený aj S. Gálus), ktorí majú najväčšiu zásluhu na vsetínskom prvenstve.

Viac na: www.facebook.com/futnetworld