Turnaj – Salonta (Rumunsko)

V rumunskom meste Salonta sa uskutočnil turnaj, v ktorom sa odohrali všetky tri disciplíny - jednotlivci, dvojice aj trojice.

V dňoch 10. – 11. marca sa uskutočnil medzinárodný turnaj v rumunskom meste Salonta. Podujatia sa zúčastnil aj ŠK Laborec Humenné. Mužstvo bolo poskladané z hráčov viacerých klubov.

Na turnaji sa hralo vo všetkých troch disciplínach: jednotlivci, dvojice aj trojice.

Vystúpenie nášho zástupcu bolo úspešné – tri medailové umiestnenia.

Výsledky v jednotlivých disciplínach:

Jednotlivci:

finále: Tengo Salonta – ŠK Laborec Humenné 2-0 (11-6, 11-9)

Zvíťazil Alex Sorean (Tengo Salonta), Marek Hulín sa umiestnil na druhom mieste.

Dvojice:

O tretie miesto: ŠK Laborec Humenné – JSF Cluj 2-1 (9-11, 11-3, 11-5)

M. Hulín a S. Galus obsadili tretie miesto, L. Bezeg a S. Novák sa umiestnili na 7.-8. mieste. Zvíťazili Nagy Darius a Alex Sorean.

Trojice:

Vo finálovom zápase trojíc naši hráči zvíťazili nad Tengo 2 Salonta (Georgel Bobiș, Vasile Sorean jr., Alex Sorean, Illyes Gergö) 2:0.

finále: ŠK Laborec Humenné – Tengo 2 Salonta 2-0 (11-5, 11-6)

Víťazi – S. Galus, L. Bezeg, M. Hulín, S. Novák

Trénerom bol Marián Mihok.