Aktualizácia článku č.1 :

Výsledky z podujatia UNIF Club World Cup 2018 results.pdf

V českom Vsetíne sa 11.8. uskutočnil UNIF - Club World Club. Zúčastnilo sa ho 8 najlepších mužstiev z krajín UNIF - ČR, SR, Rumunska, Francúzska, Maďarska, Poľska, USA a Ukrajiny. Slovensko reprezentoval na podujatí víťaz SNL - NO KAC Košice. Ten počas celého dňa podával výborné výkony a postupne v základnej skupine zvíťazil nad maďarským Szegedom, ukrajinským Kyjevom aj rumunskou Salontou. V semifinále vyhral aj nad francúzskym Nantes a premožiteľa našiel až vo finále, keď podľahol domácemu tímu NK Climax Vsetín. Za domácich vynikajúco zahrali slovenskí reprezentanti L. Stupák a J. Brutovský (na lavičke bol pripravený aj S. Gálus), ktorí majú najväčšiu zásluhu na vsetínskom prvenstve.

Viac na: www.facebook.com/futnetworld

Tento víkend 24.3.2018 sa konal medzinárodný turnaj trojíc v českom Vsetíne. Už 17.ročník bol znovu kvalitatívne na vysokej úrovni, kde sa predstavila celá česká nohejbalová špička, najlepšie družstvá z Rumunska, Poľska, Maďarska, ale aj naša reprezentácia B (S. Galus, L. Gabák, L. Bezeg, J. Baka a tréner M. Mihok) a náš majster 1.SNL 2017 KAC Košice (B. Belko, I. Hulín, M. Hulín, M. Prachar a tréner I. Hulín st.). Výsledky tu : Turnaje zahraničné