Letný turnaj dvojíc Belá n/Cir.

NK Belá nad Cirochou organizoval 03.08.2019 turnaj v disciplíne dvojíc. Z prihlásených 13-tich družstiev sa odhlásilo až 5, a tak sa v priestoroch telocvične základnej školy a športovej hale bojovalo v dvoch 4-členných skupinách. Nastúpili v nich družstvá z Belej (3x), Humenného (2x), Zalužíc (2x) a Košíc (1x). Zaslúženými víťazmi 5. ročníka turnaja sa stali bratia Hulínovci (Igor a Marek, KAC Košice), ktorí v priebehu celého turnaja v zápasoch dominovali. Vo finále im podľahlo aj domáce "A"-čko v zložení Adam Gnip, Lukáš Gabák a Tono Lojan. Ceny za tretie a štvrté miesto si rozdelili hráči Humenného. Kompletné poradie družstiev nájdete medzi fotkami k článku.