Previous Next

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V sobotu (20.10.) sa v mestskej športovej hale v Humennom za účasti deviatich hráčov konali M-SR jednotlivcov mužov 2018. Hráči boli rozdelení do dvoch skupín, z ktorých víťazi skupín postupovali priamo do semifinále a druhý s tretím do štvrťfinále. V obidvoch štvrťfinále si poradili favoriti P. Uličný s Š. Dunajom a M. Černota s M. Pracharom. Nasledovalo semifinále, v ktorom v prvom zápase si po vynikajúcom výkone poradil M. Černota s víťazom B skupiny L. Gabákom a v druhom semifinále po veľmi vyrovnanom zápase, keď sa rozhodovalo v koncovke tretieho setu, si nakoniec poradili víťaz A skupiny I. Hulín s P. Uličným. Zápas o 3. miesto vyhral L. Gabák a finále v celku jednoznačne I. Hulín, čím uzavrel v tomto roku na M-SR kompletnú zbierku zlatých medaily hráčov KAC Košice.

Z poverenia Slovenskej nohejbalovej asociácie sa v priestoroch športového strediska

" SPORTSERVICE "  DIAKOVA pri Martine a tiež v telocvični SZŠTZ v Martine uskutočnili v sobotu 13. a v nedelu 14. októbra v poradí už 44. majstrovstvá Slovenskej republiky v nohejbale mužov trojíc a dvojíc.

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Rozdelenie do skupín

Majstrovstvá Slovenska  v nohejbale  TROJICE  13.10.2018

A.skupina

B.skupina

C.skupina

Poradie rok 2017: Trojice: 1. KAC A, 2. KAC B, 3. Humenné, 4. Piešťany, 5. Trnava A, 6. Zalužice.

Ružomberok B

mužstvá , ktoré skončili na  A4, B3 a C3 hrajú baráž o  jeden postup do "pavúka"/8/

4.

Turzovka

NK Revúca

Sliač

baráž a pavúk/ štvrťfinále a semifnále/ sa budú hrať na sety do 11 s rozdielom 2 body, respektíve do 15.

5.

Zalužice B

Vo štvrťfinále a v semifinále v prípade stavu 2:2 sa hrá skrátený set trojíc od stavu 3:3 do 11 bodov.Vo finále a o 3. miesto sa už hrajú všetky sety na rozdiel dvoch bodov (maximálne do 15).
V prípade stavu 2:2 sa hrá neskrátený rozhodujúci set trojíc na rozdiel dvoch bodov (max. do 15).

1-5, 2-4, 3-1, 4-5, 2-3, 1-4, 5-3, 1-2 , 3-4, 2-5

4 členná:    1 - 4, 2 - 3, 1 - 3, 2 - 4, 3 - 4, 1 - 2.

Zalužice C

pavúk sa budú hrať na sety do 11 s rozdielom 2 body, respektíve do 15.