1.SNL mužov 2019 - play off - semifinále

Prvý semifinálový zápas medzi Revúcou a Belou mohol dopadnúť inak, ak by Beľania v úvodných dvoch stretnutiach využili svoje šance. V prvom zápase trojíc mali dvakrát na nohe mečbal, ale zlyhala medzihra a chýbalo aj trochu športového šťastia. Rovnako tesne prehrali aj zápas prvých dvojíc, počas ktorého sa navyše L. Gabák zranil a nebol schopný pokračovať v hre. Druhú dvojicu a singel si už Revúčania bez väčších problémov ustrážili a zaslúžene zvíťazili. Druhé semifinále medzi KAC Košice a ÚTM Trebišov bolo jednoznačne v réžii Košičanov a tak sa do FINÁLE 1.SNL mužov 2019 dostal víťaz základnej časti východ a víťaz základnej časti stred, obaja bez prehry, čo by malo byť zárukou kvalitného vyvrcholenia tejto sezóny. FINAL FOUR 1.SNL mužov 2019 sa odohrá 5.10. v športovej hale v Snine, keď najprv o 10 hod. bude zápas o bronzové medaily medzi NK Belá n/C. a ÚTM NOHEJBAL Trebišov a o 12 hod. bude FINÁLE medzi NO KAC Jednota Košice a NK Revúca.

pdf.pngUradna sprava I.SNL semifinle 2019 - muzi.pdf